Strona główna
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom

Ellawigss

Dostałem zamówienie bardzo szybko, jestem zakochany już teksturę jest cudowna, wzór curl nie zatrzymuje się i nie ma też zapachu, to jest włos natury bardzo dobrej jakości.

—— Lucy Manyanye

Współpracujemy z JChair od 6 lat temu, są zawsze uczciwi i pomocni, jestem bardzo zadowolony z ich włosów i usług.

—— Lanre Busari

KUP TO!!! Sprzedawca jest naprawdę słodki i miły! Odpowiadają dość szybko i są warte twoich pieniędzy !! Polecam, aby mój przyjaciel kupił od nich, wszyscy kochają to bardzo!

—— Collins

Im Online Czat teraz

Ellawigss

1 2 3 4
Ellawigss Ellawigss Ellawigss Ellawigss
Budynek firmy Wystawa Warsztat włosów Magazyn

Szczegóły firmy:

Rodzaj działalności : Producent
Dystrybutor / Hurtownik
Rynek Główny : Ameryka Północna
Ameryka Południowa
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
Azji wschodniej
Azja Południowo-Wschodnia
Bliski Wschód
Afryka
Oceania
Na calym swiecie
marki : JCHAIR
Ilość pracowników : 300~350
Rok założenia : 1992
pc Export : 80% - 90%
Ellawigss powstała w 1998 roku i od prawie 30 lat jest zaangażowana w przemysł fryzjerski. Jesteśmy profesjonalnym producentem ludzkich produktów do włosów, w tym tkania włosów, włosów wstępnie klejonych, włosów taśmowych, włosów zwijanych, spinania włosów, objętości włosów, peruk damskich, tupaków o dużej różnorodności.

Jesteśmy Twoim wiarygodnym partnerem na międzynarodowych rynkach produktów do włosów dla ludzi. Naszymi zaletami są nasza innowacja, elastyczność i niezawodność, które zostały zbudowane w ciągu ostatnich 20 lat. Koncentrujemy się na obsłudze naszych klientów jako kluczowym elemencie wzmacniającym nasze długoterminowe relacje. Ciągła dostępność wysokiej jakości produktów w połączeniu z naszą doskonałą obsługą przedsprzedażną i posprzedażną zapewnia silną konkurencyjność na coraz bardziej zglobalizowanym rynku.

Jesteśmy gotowi współpracować z przyjaciółmi biznesowymi z kraju i zagranicy, aby stworzyć wspaniałą przyszłość.

Dlaczego właśnie my:

1. Fabryka z 10-letnim doświadczeniem
2. Dostępny OEM / ODM
3. Ścisły dział kontroli jakości
4. Profesjonalny zespół sprzedaży zapewniający doskonałą obsługę
5. Zapewnij produkty wysokiej jakości i najlepszą cenę
6. Dostarczamy produkty wykonane w 100% z ludzkich włosów, brazylijskich dziewiczych włosów Remy, indyjskich włosów ludzkich, ludzkich włosów peruwiańskich, chińskich włosów ludzkich, włosów prawdziwych itp.

Nasza firma od dziesięciu lat jest profesjonalnym producentem włosów ludzkich w branży fryzjerskiej. Zdobyliśmy dobrą reputację i publiczne pochwały na krajowych i zagranicznych rynkach profesjonalnych produktów do włosów. Dzięki dziesiątkom osób i setkom małych młynów rozwinęliśmy się w średnie przedsiębiorstwo. Mamy dział zakupów, dział projektowania, dział kontroli jakości i dział sprzedaży. Nasze produkty zostały wywiezione do Europy, Ameryki, Afryki, Bliskiego Wschodu oraz innych krajów i regionów i cieszyły się dużym uznaniem.

Jakość:
Zawsze trzymamy się zasady „ścisłej kontroli jakości” i koncepcji „jakości przetrwania, z uznaniem dla rozwoju”. Dostarczamy produkty wykonane w 100% z ludzkich włosów, brazylijskich włosów Remy, indyjskich włosów ludzkich, ludzkich włosów peruwiańskich, chińskich włosów ludzkich, włosów prawdziwych itp.

Cel:
Możemy nie tylko dostarczać wysokiej jakości produkty do włosów ludzkich. Najważniejsze, że zapewniamy klientom dobrą obsługę i dobrą cenę. Naszym celem jest „wygrana-wygrana”!

„Możesz wierzyć w wybór, wierzyć w Ellawigss !”

ZASTOSOWANIE PRODUKTÓW

Szczegóły kontaktu
Ellawigss

Osoba kontaktowa: Ms. Thea

Tel: 86--15607431753

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)